Pro návštěvy

Návštěvy jsou možné denně

Jsme rádi, když navštěvujete své blízké. Přestože se snažíme vytvořit pro naše pacienty příjemné prostředí, profesionální zdravotnický tým nikdy nemůže nahradit společnost rodiny a přátel.

S ohledem na program nemocných je nejlepší doba pro návštěvy v odpoledních hodinách, ale je možná individuální dohoda. Pokud zvolíte návštěvu na pokoji během dopoledne, může se stát, že    v zájmu zajištění soukromí pacientů budete požádáni o vyčkání mimo pokoj, než budou provedeny ošetřovatelské úkony a lékařská vizita. Doba těchto úkonů je dána potřebami pacientů a většinou nepřesahuje 10 až 15 minut. 


Informace o stavu pacienta

Informace o zdravotním stavu pacienta podává pouze lékař při osobním jednání (telefonicky zcela výjimečně) osobě, kterou pacient uvedl na začátku hospitalizace. Sestra na oddělení není kompetentní sdělovat informace o zdravotním stavu pacienta, proto to na ní, prosíme, nežádejte.

Ošetřujícím lékařem na VILA Třebotov je primář nemocnice nebo jeho zástupce. Informace podává ve všední dny denně v odpoledních hodinách.  Sloužící lékař: informuje pouze o akutních stavech vzniklých během konkrétní služby